_

اشنایی با پالت فلزی

اذین طرح سازه تولیدکننده انواع باکس پالت فلزی

پالت فلزی یک وسیله یا کانتینر باز برای نگهداری و ذخیره سازی محصولات صنعتی و غیر صنعتی در هنگام حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرد. به این صورت که تولید کنندگان مختلف، محصولات ساخته شده خود را به منظور نگهداری هر چه بهتر و یا حمل و نقل آسان تر روی این پالت های مقاوم قرار می دهند. این محصولات با توجه به استفاده از مقاطع مختلف فولادی در ساختار آن، از مقاومت و دوام بسیار بالایی برخوردار بوده اند و می توان از آن ها به عنوان یک جایگزین ایده آل برای پالت های چوبی و غیره نام برد.

پالت فلزی نقش موثری را در انبار گردانی کارخانجات و تولیدی های مختلف ایفا می کند. همانطور که می دانید انبارگردانی به دلیل حجم کاری که در آن وجود دارد، جزء بخش های با اهمیت در هر شرکتی به شمار می رود و تسهیل در امر حمل و نقل اقلام در این بخش برای سرعت بخشیدن به فعالیت ها مورد مهمی است که با استفاده از پالت های فولادی و مستحکم قابل اجرا خواهد بود.

پالت فلزی یک وسیله یا کانتینر باز برای نگهداری و ذخیره سازی محصولات صنعتی و غیر صنعتی در هنگام حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرد. به این صورت که تولید کنندگان مختلف، محصولات ساخته شده خود را به منظور نگهداری هر چه بهتر و یا حمل و نقل آسان تر روی این پالت های مقاوم قرار می دهند. این محصولات با توجه به استفاده از مقاطع مختلف فولادی در ساختار آن، از مقاومت و دوام بسیار بالایی برخوردار بوده اند و می توان از آن ها به عنوان یک جایگزین ایده آل برای پالت های چوبی و غیره نام برد.

پالت فلزی نقش موثری را در انبار گردانی کارخانجات و تولیدی های مختلف ایفا می کند. همانطور که می دانید انبارگردانی به دلیل حجم کاری که در آن وجود دارد، جزء بخش های با اهمیت در هر شرکتی به شمار می رود و تسهیل در امر حمل و نقل اقلام در این بخش برای سرعت بخشیدن به فعالیت ها مورد مهمی است که با استفاده از پالت های فولادی و مستحکم قابل اجرا خواهد بود.

پالت‌ فلزی در طرح‌ ها و مدل های متنوعی تولید شده و با توجه به زمینه فعالیتی که متقاضیان این محصولات دارند، پالتی متناسب با کاربری آن ها در اختیارشان قرار می گیرد تا نیازشان را در سازمان‌های حمل و نقل برای تسهیل در انجام فعالیت های خود برطرف شود. این محصولات فلزی اغلب دارای طراحی مربع یا مستطیل هستند و برای انباشتن و حمل آسان طراحی شده اند. اکثر پالت ها در اندازه های استاندارد تولید شده و بسته به نوع فعالیت و مکان مورد استفاده متفاوت خواهند بود.

خرید پالت فلزی از تولیدیمجموعه آذین طرح سازه یکی از تولید کنندگان بزرگ کشور در زمینه ساخت انواع پالت های فلزی می باشد که سابقه طولانی مدت در این حوزه داشته و از گواهینامه های معتبر ملی و بین المللی برخوردار است. در ادامه مطلب به انواع مختلف پالت های تولید شده در این مجموعه خواهیم پرداخت و معرفی کاملی از این محصول را در اختیار شما قرار می دهیم.

انواع پالت فلزی

پالت فلزی دارای تنوع محصول بالایی بوده و متناسب با فعالیت ها و اقلام تولیدی مختلف ساخته می شوند. بطور کلی انواع پالت فلزی را می توان در دو دسته بندی تقسیم کرد، که دسته بندی اول مربوط به انواع پالت فلزی از لحاظ فلز تشکیل دهنده آن و دسته بندی دوم نیز مربوط به انواع پالت فلزی از لحاظ کاربرد می شود.

انواع پالت فلزی از لحاظ فولاد تشکیل دهنده

پالت فلزی به طور کلی از سه نوع فولاد مختلف می توانند تولید شوند که هر کدام از این موارد ویژگی های منحصر به فرد و عالی را به ساختار کلی پالت مورد نظر اضافه خواهند کرد. استفاده از مقاطعی که در ساختار خود از فولاد کربنی برخوردار می باشند، معمول ترین روش برای تولید پالت های فلزی بوده و نسبت به سایر پالت ها هزینه کمتری را در بر خواهد داشت و به اصطلاح برای تولید کننده و همچنین مصرف کننده نیز مقرون به صرفه تر خواهد بود.

بکارگیری از فلزات گالوانیزه شده و استیل نیز از دیگر المان هایی هستند که در صورت نیاز ساختار پالت های مشتریان را تشکیل خواهند داد و از ویژگی هایی مانند ضد زنگ بودن و تمیز شدن راحت تر نسبت به نوع معمول تر دارند. همچنین گفتنی است که دو مورد آخر بیشتر در صنایع دریایی و محیط های مرطوب و همچنین تولیدی های مواد غذایی و دارویی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

انواع پالت فلزی از لحاظ کاربرد

همانطور که گفته شد این وسیله دارای کاربرد های متنوعی در کارخانجات و تولیدی های مختلف بوده و به همین خاطر در مجموعه هایی مانند آذین طرح سازه نیز سعی شده تا مدل های گوناگونی از این پالت ها برای استفاده های مختلف تولید شده و در اختیار خریداران قرار بگیرد.

خرید باکس پالتپالت فلزی مسطح یک رو، پالت فلزی مسطح دو رو، باکس پالت فلزی عمومی، باکس پالت فلزی مخصوص، باکس پالت فلزی استاندارد تاشو و باکس پالت فلزی استاندارد ثابت از جمله محصولاتی است که در مجموعه معرفی شده تولید می شود و هر کدام دارای عملکرد متفاوت نسبت به دیگری خواهند داشت.

ویژگی های انواع پالت فلزی

پالت فلزی ساخته شده برای انجام حمل و نقل ها و نگهداری از اقلام مختلف می باشد که با توجه به ساختار با دوام خود از ویژگی های مثبت زیادی برای استفاده کنندگان خود برخوردار است. این وسیله ها به سازماندهی موجودی های تولیدی ها کمک کرده و جابجایی آن ها را راحت تر می کنند که در نتیجه منجبر به تسریع در انجام فعالیت های کلی مجموعه می شود.

یکی از مزایای اصلی استفاده از پالتهای فلزی، استحکام و دوام بالای آنها است که در مقایسه با پالت های چوبی از مقاومت بسیار بالاتری برخوردار بوده و در دراز مدت دچار آسیب و هزینه های بیشتر خواهد شد. همچنین این پالت ها توانایی نگهداری و حمل بار های سنگین تری را نسبت به سایر پالت ها بدون شکستگی و خم شدگی دارد.

پالت فلزی در رنگ کاریاز دیگر مزایای پالت فلزی می توان به مقاومت آن در برابر آتش و همچنین تمیز کاری آسان اشاره کرد که یک مزیت های مهمی برای این وسیله محسوب می شود. و اینکه با وجود دیواره های توری و فلزی از ریزش محصولات قرار گرفته در داخل پالت جلوگیری به عمل خواهد آورد.

تولید کننده پالت فلزی در تهران

تولید پالت فلزی در تهران با توجه به وجود امکانات و تجهیزات صنعتی پیشرفته امکان پذیر بوده و با توجه به اهمیتی که این وسیله نگهدارنده اقلام در کارخانجات و مجموعه ها دارد، تولید آن نیز جزء نیاز های بازار می باشد. از همین رو مجموعه صنعتی آذین طرح سازه با بکار گیری از بروز ترین تجهیزات تولیدی با ساخت پالت های مقاوم و با تحمل بار بسیار بالا، جزء بزرگترین تولیدی های تهران در این زمینه محسوب می شود.

تولید با کیفیت پالت های فلزیهدف اصلی این مجموعه از زمان تاسیس تولید محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب بوده است، در طی زمان فعالیت خود مشتریان زیادی را از سراسر کشور به خود جذب کرده و تولیدات خود را روز به روز گسترش داده است. آذین طرح سازه با توجه به ظرفیتی که دارد، از توانایی تولید پالت ها و سازه های فلزی با کیفیت عالی و قیمت مقرون به صرفه برای مشتریان خود برخوردار می باشد.

خرید پالت فلزی از تولیدی

خرید پالت فلزی از کارخانه یکی از راه هایی است که کاربران این وسیله را از پرداخت هزینه های اضافی منع خواهد کرد و دلیل آن حذف عنصر واسطه گری در معامله بین تولید کننده و خریدار می باشد. نکته ای که وجود دارد این است که خریداران باید از هزینه بالاتر پالت فلزی در مقایسه با پالت های چوبی و پلاستیکی آگاه باشند. این پالت های فلزی به موجب داشتن ساختار فلزی از وزن بیشتری نسبت به واحدهای چوبی یا پلاستیکی دارند و طبیعتا در هنگام خرید نیز از قیمت بالاتری برخوردار خواهند بود. این در حالی است که هزینه های بالاتر مربوط به این پالت ها ممکن است در طول زمان با صرفه جویی در استفاده مجدد از پالت به جای خرید مداوم پالت های جدید جبران شده و هزینه های اضافی را برای کاربران نداشته باشد.

باکس پالت فلزی صنایع مختلف

نحوه ی تولید انواع پالت فلزی

پالت فلزی برای کاربرد های مختلفی همچون  نگهداری بشکه به شکل ایستاده و یا هر نوع اقلام دیگری که نیاز به مراقبت از طرفین هم داشته باشد، طراحی و تولید می شود. همچنین، نوع باکس پالت ها ،توری و یا جعبه ای مطابق با نیاز و یا سفارش مشتری برگزیده می شود. طراحی درب بر سطح یکی از اضلاع باکس پالت امکان پذیر است.

باکس پالت های فلزی این قابلیت را دارند که بر روی یکدیگر قرار بگیرند و مانند یک قفسه کاربردی داشته باشند به گونه ای که محصول از کلیه ی جهات محفوظ گردد. در ادامه مطلب به علل استفاده از آلیاژ فلز و مراحل ساخت پالت فلزی اشاره خواهیم داشت تا با مطالعه این بخش از مقالات آذین طرح سازه بطور کامل در جریان طراحی و ساخت انواع پالت فلزی قرار بگیرید.

علت استفاده از فلز در ساخت پالت ها

مهم ترین خاصیت آهن که موجب انتخاب ماده ی اولیه در راستای ساخت باکس پالت فلزی شده است، به چند مورد می توان اشاره داشت: در ابتدا، دارا بودن مقاومت و استحکام چشم گیر در مقابل حجم پایین آن که خود حائز اهمیت است؛ در ثانی، آهن با چگالی بالایی که از خود بروز می دهد به راحتی قادر است با یک طراحی استاندارد،  تحمل باربری بسیار ملموسی را برای حفظ بارهای موجود در انبار و سردخانه داشته باشد.

 دومین ویژگی آن که باید به آن اشاره نمود، در دسترس بودن پالت فلزی در و مصالح مصرفی ،به اندازه و قیمت قابل قبول است. انواع پروفیل های فولادی تقریبا در اقسا نقاط مختلف کشور در دسترس است و در نهایت با یک تریلی در حدود ۲۵ الی ۳۰ تن آهن در محل تخلیه می شود که این سهولت وجود بسیار اهمیت دارد. ویژگی سوم، استحکام و طول عمر بسیار بالای این آلیاژ است. طبق بررسی های انجام شده، طول عمر یک باکس فلزی مقاوم که بر اساس استاندارد های لازم و استفاده ی درست از آن که بر حسب کاربری مورد نظرساخته شده است،  بیش از ۱۵ سال خواهد بود.

باکس پالت فلزی خاصعلاوه بر این موارد، کروم، فولاد و آهن گالوانیزه نیز به شکل مفتولی و در تولید توری های سیمی برای سطح زیرین قفسه ها مورد استفاده قرار می گیرند. در این بین، هر چند که مورد استفاده ی فولاد به عنوان یکی از آلیاژهای آهن، که در آن از کربن، کروم، وانادیوم، منگنز و نیکل استفاده شده، به دلیل استحکام بالا، بیشتر در صنایعی مانند عمران، زیرساخت ها، کشتی ‌ها، خودرو ها، قطار ها، تجهیزات و تسلیحات ‌های نظامی مورد استفاده قرار می گیرد، اما این فلز محبوب به علت سهم گسترده ای که در ساخت پالت های فلزی و استفاده از آن در کارخانه ها و فروشگاه ها دارد، به مرکز بازار و عرصه فروش نیز راه یافته پیدا کرده است.

فرآیند ساخت پالت های فلزی

مرحله ی ساخت و ترمیم: امکان  وصله شدن و ترمیم این آلیاژ، ویژگی دیگری است که علت رغبت برای ساخت انواع باکس پالت فلزی شده است. یک باکس پالت فلزی را در هر شرایط می توان از محل صدمه ، ترمیم و تقویت کرد. پالت ها  صورت نگه داری در سردخانه ها و محیط های مرطوب و هم چنین عدم توجه کافی در امر مراقبت از نقاط خطرناک و حساس آن از جمله مکان اتصال کپی به پایه، دچار خوردگی و پوسیدگی و زنگ زدگی می گردند. جوشکاری آهن در کلیه ی محیط ها حتی در زیر آب نیز امکان پذیر است. هم چنین نقاط صدمه دیده ،برش خورده  و از بدنه جدا  می توان کرد و سپس قطعه جدید را جایگزین و به کمک جوشکاری، متصل کرد به طوری که سازه مقاومت خود را حفظ نماید. عوامل فیزیکی مانند تصادف ماشین آلات حمل بار در قسمت انبار و سردخانه با بدنه پالت موجب دفرمگی و له شدن موضعی  می گردد که عضو آسیب دیده هم قابل ترمیم است و هم امکان تعویض را داراست.

پالت فلز در خط تولیدمرحله ی رنگ آمیزی: در مراحل پایانی کار تولید باکس پالت فلزی، عملیات رنگ آمیزی باکس پالت شکل خواهد گرفت. انواع کیفیت و جنس رنگ با ایده ی مشتری برای ساخت یک باکس پالت قابل اجرا می باشد. استفاده کردن از ضد زنگ و زیر کار قبل از رنگ آمیزی نکته بسیار موثری مخصوصا در انبارها و سردخانه با رطوبت بالا می باشد. جلوگیری از نفوذ رطوبت به محل هایی که امکان رنگ آمیزی در آن وجود ندارد خود نکته ی مهم دیگری است. تولید باکس پالت فلزی با استفاده از فولاد گالوانیزه نیز قابل اجرا است. جوشکاری پروفیل گالوانیزه عملی طاقت فرسا و دشوار می باشد؛ به همین جهت، آبکاری یا گالوانیزه باکس پالت بعد از ساخت یکی از روش ها به شمار می رود. این روس در عمل به دلیل حجیم بودن سازه ساخته امکان پذیر نیست و عملی کردن این طرح در تعداد قلیلی مقرون به صرفه نمی باشد.

نحوه تولید پالت فلزیمراحل ساخت یک باکس پالت فلزی می تواند خیلی پیچیده تر از آن چیزی باشد که به نظر می آید و برای تولید باکس پالت های فلزی از شیوه های گوناگونی استفاده می شود. در آذین طرح سازه با در نظر داشتن کلیه ی نکات فنی برای شکل گیری این محصول، نهایت کوشش خود را به عمل می آورد و همچنین این مجموعه به عنوان یکی از تولیدکنندگان معتبر انواع پالت فلزی مسطح یا تخت و باکس پالت به شکل کاملا سفارشی ، فعالیت پویا دارد.

 

باکس پالت فلزی

باکس پالت یا پالت دیواره دار فلزی یکی از پر کار برد ترین نوع پالت در نظام انبارداری و  نگهداری مواد می باشد که به دلیل وجود  دیواره های توری و نرده ای، امکان جا به جایی اقلام کوچک  و حتی کالا های  بسته بندی نشده را فراهم می کند. برخلاف پالت های مسطح، در ساخت باکس پالت ها امکان چیدمان اقلام بر روی یک دیگر  وجود داشته و می توان در فضایی های بدون قفسه بندی انبار با به کار بردن این نوع پالت ها، نظم مقبولی را در محیط ایجاد کرد.

علاوه بر موارد ذکر شده،  دیواره ی فلزی پیرامون باکس پالت فلزی باعث می‎شود مقاومت آن بسیار بالا رود و در نتیجه برای نقل و انتقالات کالاهای کوچک با تعداد زیاد با حجم اندک و هم چنین کسب اطمینان از عدم صدمه یا سقوط  محصولات و سلامتی بیشتر آن‎ها از باکس پالت فلزی استفاده می‎ شود.  آذین طرح سازه تولیدکننده باکس پالت فلزی در ابعاد سفارشی و به شکل مکعب مربع و مستطیل می باشد که طراحی این محصولات فلزی را با در نظر گیری  شرایط و ویژگی های مواد موجود در انبار انجام می دهد و در طراحی این باکس پالت ها امکان اضافه کردن : پایه ، چرخ ،درب تاشو ، درب بالا و انتخاب رنگ مقدور می باشد.

مزایا و ویژگی های باکس پالت فلزی

 1. امکان شستشو و ضدعفونی کردن باکس پالت ها
 2. استحکام بالا در مقابل تغییرات دمایی
 3. میزان تحمل بالای بار تا ۵ تن و بالاتر
 4. محکم در برابر ضربه و اکسیدیته شدن ، به علت دارا بودن پوشش گالوانیزه،
 5. استقامت بیشتر نسبت به سایر انواع دیگر باکس پالت ها
 6. وجود دیواره ها به شکل توری، تاشو و نرده ای برای مصارف مختلف
 7. نگهداری و انبارکردن کالا های حساس و شکستنی در مقابل ضربه از جمله لوازم خانگی
 8. امکان حمل در صنایع قطعات خودروسازی، کشتی، هواپیما و…
 9. قابلیت نگه داری از مواد غذایی در سردخانه ها در باکس پالت
 10. دوست دار محیط زیست در مقایسه با سایر باکس پالت ها
 11. امکان قرار گرفتن باکس پالت ها بر روی یکدیگر تا ۴ طبقه و چفت شدن بر روی یکدیگر
 12. تعمیر و نگهداری آسان و عمر طولانی

عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری پالت فلزی

وقتی صحبت از هزینه سازه های فلزی از جمله پالت می شود، یک تصور غلط و رایجی که وجود دارد این است که، برای هر اندازه پالت یک قیمت استاندارد وجود دارد. این در حالی است که عوامل موثر در قیمت گذاری پالت های فلزی در یک برهه ی زمانی بر حسب قیمت مواد اولیه،ابعاد، طراحی و … امکان دارد که دچار تغییراتی شود، در این شرایط متاسفانه برخی افراد نیز به عنوان واسطه هستند که قیمت محصولات را به طور نجومی بالا می برند و یا اینکه تعداد زیادی از پالت فلزی را تهیه می کنند، پس با خرید نکردن از این افراد مسلما ثبات قیمت  در بازار به وجود خواهد آمد.

از دیگر مواردی که بر روی قیمت این نوع پالت ها تاثیر گذار است، می توان به روش محاسبه قیمت به وسیله ی تولید کنندگان مختلف اشاره کرد. هر تولیدی بزرگ و کوچک در زمینه سازه های فلزی از جمله پالت از روش های گوناگونی برای قیمت گذاری محصول خود بهره می برد. یکی از راه هایی که اکثر تولید کنندگان از آن استفاده می کنند به این صورت است که با در نظر گرفتن تمام هزینه هایی که برای ساخت یک متر مربع پالت فلزی صرف می شود ، قیمت گذاری خود را انجام می دهند. در این مورد علاوه بر تاثیر نوع متریال و مواد اولیه استفاده شده، هزینه نیروی کار نیز محاسبه خواهد شد.

تاثیر نرخ آهن آلات در قیمت پالت فلزی

با توجه به اینکه آهن آلات مواد اولیه و متریال اصلی در تولید انواع پالت فلزی محسوب می شوند، نرخ روزانه این مقاطع در قیمت نهایی پالت ها تاثیر بسزایی خواهد داشت. بطور کلی نرخ آهن آلات در کشور ما به دلایل مختلف اعم از افزایش نرخ ارز، افزایش یا کاهش عرضه سنگ آهن به عنوان ماده اولیه تولید آهن آلات و … از ثبات خوبی برخوردار نبوده و به همین جهت تمام سازه های فلزی از جمله پالت نیز تحت تاثیر این نوسان قیمت خواهد بود.

تاثیر متریال استفاده شده در قیمت پالت فلزی

پالت های فلزی در فعالیت های مختلف از جمله انبارگردانی مجموعه های تولیدی، سردخانه ها و حمل و نقل کالا ها به کار گرفته می شوند؛ به همین جهت نیاز است تا برای مقاوم تر شدن و استحکام آن در برابر شرایط محیطی مختلف از فلزات و آلیاژ های گوناگون در تولید آن ها استفاده شود. بطور مثال بکار گیری از فولاد گالوانیزه برای مقاومت بیشتر پالت در برابر اکسید شدن و همچنین تمیز کاری راحت تر آن یکی از مواردی است که باید به آن اشاره کرد. طبیعتا جوشکاری و اتصال بخش های مختلف پالت ساخته شده از فولاد گالوانیزه بسیار دشوار تر خواهد بود و به همین دلیل می توانید در افزایش قیمت کلی پالت فلزی تاثیر مستقیم داشته باشد.

همچنین در صورت بکار گیری از پالت های فلزی در قفسه بندی فضاهای مختلف مانند فروشگاه و هایپر مارکت ها و انبار های کوچک می توانید از ترکیب چوب و ام دی اف در کنار فلز به زیبایی محل مورد نظر کمک کرده و همچنین در هزینه و قیمت تمام شده قفسه بندی صورت گرفته توسط پالت فلزی تاثیر گذار باشد.

تاثیر ابعاد و نوع محصول در قیمت پالت فلزی

از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت پالت های فلزی، ابعاد و اندازه طراحی شده برای هر پالت خواهد بود. به طور کلی، معمولا پالت و باکس پالت های تولید شده با توجه به محل استفاده و نوع فعالیتی که توسط آن ها صورت می گیرد دارای ابعاد کوچک و بزرگی خواهند بود که این مورد نیز می تواند با قیمت نهایی آن رابطه مستقیم داشته باشد.

 نوع پالت فلزی، اعم از باکس پالت مسطح، عمومی، مخصوص و استاندارد نیز از مهم ترین عامل ها در افزایش یا کاهش قیمت و هزینه پرداختی خریداران محسوب می شوند. نا گفته نماند که بعضی از پالت ها برای فضاها و قعالیت های خاص طراحی و تولید می شوند. ساخت این گونه پالت ها بسته به نوع کاربری و محل مورد استفاده با هزینه های مختلفی همراه خواهد شد.

هم چنین درسفارشی سازی پالت فلزی، با توجه به کالا و محصولاتی که خریداران با آن ها سر و کار داشته و در پالت باید نگهداری شوند، باید میزان مقاومت و استحکام پالت مورد نیاز بررسی شده و طبق اطلاعات بدست آمده و برای بهبود عملکرد سازه فلزی اقدام به تولید کرد؛ که این مورد نیز می تواند در هزینه نهایی تاثیر گذار باشد.

تاثیر هزینه های نصب پالت فلزی در قفسه بندی

این مورد بیشتر می تواند بر روی مجموعه هایی تاثیر گذار باشد که نیاز به قفسه بندی فلزی انبار محصولات خود دارند. به این صورت که بسته به گنجایش یا منطقه قرار گیری محصولات در انبار و سردخانه ها، امکان اضافه شدن هزینه وجود دارد. برای مثال بعضی از انبارها در مناطق صعب العبور و بیرون از شهر قرار دارند که هزینه های نصب و قیمت پالت فلزی و همچنین نیروی کار برای این مناطق مسلما  بیشتر محاسبه میگردد.

قیمت (تومان) محل بارگیری واحد فروش ابعاد(سانتیمتر) نام کالا
تماس شرکت آذین طرح سازه کیلوگرم ۲۲۰*۱۲۰*۱۰۷

باکس پالت استاندارد  ثابت

GP1

تماس شرکت آذین طرح سازه کیلوگرم ۱۷۱*۱۱۰*۱۰۷

باکس پالت استاندارد تاشو

 GP2f

تماس شرکت آذین طرح سازه کیلوگرم ۱۵۱*۱۱۰*۶۱٫۲

باکس پالت استاندارد ثابت

  GP3

تماس شرکت آذین طرح سازه کیلوگرم ۱۵۱*۱۱۰*۱۰۷

باکس پالت استاندارد ثابت

GP4

تماس شرکت آذین طرح سازه کیلوگرم ۱۵۱*۱۱۰*۱۰۷

باکس پالت استاندادر تاشو

GP4f

تماس شرکت آذین طرح سازه کیلوگرم ۱۲۰*۱۰۸*۷۶٫۵

باکس پالت استاندارد ثابت

GP5

تماس شرکت آذین طرح سازه کیلوگرم ۸۰*۷۰*۶۹

باکس پالت استاندارد ثابت

GP7

تماس شرکت آذین طرح سازه کیلوگرم ۱۲۰*۱۰۸*۱۰۷

باکس پالت استاندارد ثابت

GP8

تماس شرکت آذین طرح سازه کیلوگرم ۱۲۰*۱۰۸*۱۰۷

باکس پالت استاندارد تاشو

GP8f

تماس شرکت آذین طرح سازه عدد سفارشی پالت مسطح یک رو و دورو
تماس شرکت آذین طرح سازه کیلوگرم سفارشی باکس پالت عمومی دیواره نرده بدون درب
تماس شرکت آذین طرح سازه کیلوگرم سفارشی باکس پالت عمومی دیواره نرده درب دار
تماس شرکت آذین طرح سازه کیلوگرم سفارشی باکس پالت عمومی دیواره توری درب دار
تماس شرکت آذین طرح سازه کیلوگرم سفارشی باکس پالت مخصوص انواع قطعات خودرو و..

بدلیل نواسانات زیاد بازار، برای ثبت سفارش و اطلاع از قیمت پالتها با واحد فروش شرکت آذین طرح سازه در ارتباط باشید.

22 دیدگاه ها

  • سلام وقت بخیر، تحمل وزنی پالت ها و باکس پالت های فلزی با توجه به ابعاد و اوزان مختلفی که دارن، متفاوت میباشد و بر حسب نیاز مشتری و نوع انبار و مدل چیدمان طراحی و پیشنهاد میگردد.

  • سلام و عرض ادب وقت بخیر؛ با توجه به نوع پالت و تعداد مورد نیاز شما قیمت تعیین میشود، لطفا نوع پالت مورد نیاز خودتون رو با ذکر تعداد برایمان ارسال بفرمایید پیش فاکتور تقدیمتان خواهد شد.

  • سلام وقت بخیر بدلیل داشتن خطوط تولید مکانیزه( ۶ خط تولید فعال) تمامی سفارشات در محل شرکت بصورت کامل ( صفر تا صد ) تولید میشوند و برون سپاری و مونتاژ در محل دیگر فراهم نمیباشد.

  • سلام وقت بخیر، بعد از شروع کار و تولید تعداد قابل توجهی از سفارش با هماهنگی خریدار پالت ها ارسال میشوند و هزینه ارسال بنا به توافق و مذاکرات صورت گرفته یا بعهده خریدار، یا شرکت میباشد.

  • سلام وقت بخیر، تولیدات شرکت آذین طرح سازه بصورت سفارشی سازی بوده و پالت آماده موجود نداریم ولی به لحاظ بالا بودن ظرفیت تولید، در سریعترین زمان ممکن تولید و تحویل میگردد و قطعا مشتری به موقع پالتهای خود را دریافت خواهد کرد و اقدامات لجستیکی در این شرکت با توان و قدرت بالا انجام میگردد.

  • سلام وقت بخیر شرکت ما بزرگترین و تخصصی ترین تولید کننده انواع پالت و باکس پالت های فلزی و سایر مصنوعات فلزی از قبیل گاری ها و استندها و… در کشور میباشد که این تولیدات محدود به یکسری نمونه های خاص نمیباشند و مطابق با نیاز و در خواست مشتری در انواع و ابعاد گوناگون تولید میشود.

  • سلام وقت بخیر بله، ساخت برخی از پالتهای استاندارد بصورت تاشو امکان پذیر میباشد، که در مواقع عدم استفاده میتوان آنهارا بصورت تاشده که حدودا یک سوم حجم یک پالت ثابت را اشغال میکند روی همدیگر دپو کرد و در هزینه های حمل و نقل و فضای انبار و تولید و بهینه سازی بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

  • سلام وقت بخیر، از پالت و باکس پالت فلزی در تمامی صنایع بعنوان یک وسیله جهت سهولت و امنیت در انبارش و لجستیک محصولات استفاده میشود که اغلب مشتریان محترم شرکت آذین طرح سازه از صنایع خودرو سازی، تولیدکنندگان قطعات خودرو، صنایع نفت و گاز، صنایع غذایی، صنایع لبنی و آرایشی و بهداشتی میباشند که از سال ۱۳۸۲ افتخار همکاری با صنایع بزرگ کشور را داریم.

 • سلام، ببخشید میشه بپرسم دلیل گرون تر بودن قیمت پالت فلزی نسبت به پالت های چوبی و پلاستیکی چیه؟

  • فرق این پالتها با سایر پالتها در چیه؟ بدلیل استفاده از متریال فلزی در تولید پالتهای از جنس فلز که قیمت افزایشی و روزافزون آنها موجب افزایش قیمت پالت فلزی به نسبت پالت های پلاستیکی و چوبی گردیده، اما باید این نکته را در نظر بگیریم که پالتهای فلزی در مقایسه با پالتهای چوبی و پلاستیکی مزیت های بسیاری دارند که این بالاتر بودن قیمت دربرابر مزیت های استفاده از پالت فلزی واقعا به چشم نمی آیند. برخی ازاین مزیت ها عبارتند از، طول عمر خیلی بالاتر، استحکام و تحمل بار خیلی بالاتر، استقامت در برابر رطوبت و برخورد مواد شیمیایی، قابلیت تعمیر و تغییر کاربری و نکته خیلی جالب تر اینکه پس از گذشت سالها از استفاده پالت های فلز شما میتوانید ضایعات این محصول خودتون رو با قیمت مناسبی بفروشید، درواقع شما بااستفاده از باکس پالت، امورلجستیک و انبارداری خودتون رو سالها انجام دادین و درنهایت اگر بلا استفاده هم باشند، بافروش ضایعات اش، سود هم میکنید!!

 • سلام خسته نباشید، روش خرید پالت فلزی و فرایند تولید در شرکت شما به چه صورته؟

  • سلام وقت بخیر، روش سفارش به این صورت می باشد که اول شما لطف میفرمایید درخواستتون رو ( باذکر نوع و تعداد پالت مورد نیاز) در سربرگ رسمی شرکت محترمتون، در روبیکا، ایتا، واتساپ، تلگرام، ایمیل و یا فکس ارسال میفرمایید با توجه با نیاز شما جزء به جزء و گرم به گرم پالت توسط کارشناسان و متخصصین شرکت آذین طرح سازه آنالیز می شود و در بهینه ترین حالت از لحاظ کمی و کیفی، قیمت پالت و زمان تحویل آن پیش فاکتور شده و خدمتتان تقدیم میگردد، پس از تاییدیه پیش فاکتور ازطرف شرکت خریدار، خرید متریال صورت میگیرد، اولین مرحله کنترل کیفیت ( ورود متریال به شرکت آذین طرح سازه ) صورت میپذیرد، سپس با توجه به نقشه برش کاری ها انجام شده و وارد مرحله مونتاژ اولیه میگردد، سپس وارد مونتاژ نهایی شده و پالت بصورت فول جوش، جوشکاری میگردد، در نهایت پالت فلزی وارد اتاق رنگ شده و مطابق به درخواست مشتری، رنگ می شود پس از آن آماده بار گیری می شود لازم به ذکر است در تمامی مراحل تولید، کنترل کیفیت بر اساس نقشه و چک لیست کنترلی، تمام مراحل تولید را ارزیابی و چک لیست مربوطه را تهیه می نماید و پالت دارای شناسنامه کیفی میگردد و باکس پالت فلزی به مقصد ارسال می شود. همانطور که اشاره شد در شرکت آذین طرح سازه جزء به جزء پالت توسط کارشناسان امر، آنالیز میگردد، ۴ مرحله کنترل کیفیت در خط تولید و زمان تحویل محصول روی پالتها انجام میگیرد که موجب عدم ایراد و بروز مغایرت در سفارش مشتریان میگردد، پرتی و دور ریز به حداقل میرسد که این امر موجب کاهش پرت و بهای تمام شده میگردد و باعث دقت در ساخت و کیفیت پالت ها می شود. لازم به ذکر است کلیه فرآیند اخذ سفارش تا مرحله ارسال، در سامانه بومی و منحصر بفرد، بنام سامانه آذین ثبت و به صورت مکانیزه قابل ردیابی و کنترل میباشد و تمام گام های برنامه ریزی تولید و گزارشات آماری در این سامانه ثبت و نگهداری میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *