_

باکس پالت فلزی استاندارد ثابت

خط تولید مجهز در جهت دریافت سفارشات در حجم بالا

باکس پالت فلزی استاندارد ثابت نوع دیگری از پالت های فلزی است که دارای یک کفی و چهار دیواره فلزی ثابت می باشد و در بسیاری از صنایع برای حمل و نقل و همچنین حفظ اقلام مختلف در انبار ها به کار گرفته می شود. این نوع پالت ها در صنایع شیمیایی و نفت و گاز و در کل برای محیط های با دمای نا مطلوب و حجم کاری زیاد طراحی شده اند تا کارایی مورد نظر را برای خریداران داشته باشند. پالت فلزی استاندارد ثابت در بازار با نام پالت دیواره دار نیز شناخته شده است و در اندازه ها و دیواره هایی با توری فلزی یا ورق فلزی و همچنین درب دار و بدون درب تولید می شود.

توضیح محصول:

پالت استاندارد ثابت از مقاطع فولادی با سطح کیفی بالا ساخته شده اند و امکان انباشت و قرار گیری پالت ها بر روی یکدیگر وجود دارد تا بتوان مدیریت فضا های موجود برای انبار اقلام مختلف را به درستی انجام داد. همچنین مقاومت لغزشی این پالت ها نیز به دلیل ساختار کلی آن دارای ایمنی بالایی بوده و در هنگام جابجایی و حمل و نقل محصولات مختلف توسط لیفتراک بدون کوچک ترین مشکل می توان عملیات را به پایان رساند.

مجموعه آذین طرح سازه تولید کننده باکس پالت فلزی استاندارد ثابت در کشور است که در ابعاد و رنگ بندی های مختلف این سازه های فلزی را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. اتصال بین بخش های مختلف پالت فلزی ثابت اعم از بخش زیرین یا عرشه با دیواره ها از جمله موارد مهم در استحکام ساختار کلی این وسیله ها می باشد که در مجموعه ما با فرایند اصولی و جوشکاری قوی این اتصالات صورت گرفته است.

کاربرد باکس پالت فلزی استاندارد ثابت در صنایع نفت و گاز

باکس پالت استاندارد فلزی ثابت در صنایع مختلف کاربری داشته و از جمله پالت های پر تقاضای این حوزه می باشد. صنایعی مانند خودرو سازی که برای نگهداری و حمل و نقل قطعات مختلف و انبار کردن آن ها از این نوع پالت ها بهره می گیرند. اما مهم ترین صنعتی که از این پالت ها استفاده می کند، صنعت نفت و گاز است، زیرا از مقاومت مطلوبی برخوردار هستند و در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف و بخصوص گرم مقاومت خواهند کرد.

همچنین از این نوع پالت ها می توان در جابجایی اقلام مختلف صنعتی و غیر صنعتی در کشتی های باربری و فعال در صنعت نفت و گاز نیز استفاده کرد. این نوع پالت ها به راحتی قابل تمیز کاری بوده اند و می توانند فشار تجهیزات مختلف شستشو را نیز تحمل کنند، به همین جهت می توان از آن در فعالیت هایی همانند جابجایی مواد غذایی یا مواد دارویی نیز استفاده کرد.

ضریب ایمنی باکس پالت فلزی استاندارد ثابت

ضریب ایمنی نیز از فاکتور های مهمی است که هم تولید کنندگان پالت فلزی باید به آن توجه کنند و هم خریداران محترم در هنگام خرید این سازه های فلزی باید در نظر بگیرند. ضریب امنیت در کارخانه های تولید پالت به این صورت آزمایش می شود که میزان بار تست شده در هنگام آزمون پالت، باید دو برابر با استاندارد ثبت شده بر روی پالت های عرضه شده در بازار باشد. برای مثال پالت طراحی شده برای استفاده در بار هایی با وزن ۱۰۰ کیلوگرم، باید در حین انجام آزمایش ظرفیت ۲۰۰ کیلوگرمی را تحمل کرده و دچار شکست نشود.

خرید باکس پالت فلزی استاندارد ثابت از تولیدی معتبر

خرید باکس پالت فلزی استاندارد ثابت یکی از فرایند های  تاثیر گذار در پیشبرد فعالیت های تاثیر گذار در بحث ابنار گردانی مجموعه های تولیدی مختلف می باشد. به همین منظور تقاضا برای تهیه این نوع از سازه های فلزی به مرور زمان بیشتر و بیشتر از گذشته شده و در حال حاضر جزء ملزومات هر انبار و سیلویی است که محصولات مختلف در آن نگهداری می شود.

اما برای خرید این پالت های استاندارد چند نکته وجود دارد که باید قبل از اقدام به خیرد آن ها در نظر بگیرید تا خریدی متناسب با فعالیت خود را انجام داده باشید. به چند مورد از این نکات در ادامه مطلب اشاره خواهیم کرد تا شما را در تهیه سازه فلزی خود راهنمایی کرده باشیم.

  • مقاومت پالت : مقاومت و استحکام پالت جزء فاکتور های مهم قبل از خرید آن است که برای دوام طولانی مدت و همچنین حفظ امنیت بیشتر باید در نظر گرفته شود. یک پالت فلزی ثابت باید در صورت داشتن باری با وزن استاندارد و متناسب با آن، دچار خمش یا آسیب های دیگر در بخش های مختلف نشود.
  • وزن پالت : طبیعی است که وزن پالت های فلزی بیشتر از سایر پالت های تولید شده با مواد دیگر به مانند چوب باشد؛ اما تولید کنندگان نیز برای تسهیل عملیات حمل و نقل این سازه در هنگام بارگیری باید سعی کنند تا وزن این ساز ها را کمتر کرده و در عین حال استحکام آن را ارتقا دهند. خریداران نیز باید به وزن پالت قبل از خرید آن توجه کافی را اعمال کنند.
  • ابعاد متناسب : پالت فلزی ثابتی که قرار است خریداری شود، باید از لحاظ ابعاد و اندازه بخش های مختلف استاندارد بوده و متناسب با انبار شما و میزان حجم کاری که انجام می دهید باشد. اندازه استاندارد این پالت ها معمولا ۱۲۰*۸۰ بوده و بیشترین تقاضا را این سایز از پالت استاندارد ثابت دارد، اما بسته به نیاز خریداران می تواند تغییر کرده و ابعاد مورد نیاز آن ها برای پالت در نظر گرفته شود.
  • ارگونومی : این سازه های فلزی باید از جنبه های ارگونومی برخوردار باشد تا کاربران آن به راحتی از آن استفاده نمایند.

قیمت کارخانه باکس پالت فلزی استاندارد ثابت

کارخانه آذین طرح سازه تولید کننده انواع پالت های فلزی از جمله باکس پالت های استاندارد ثابت و تاشو در تهران می باشد که این محصولات را در ابعاد و اندازه های مختلف و در رنگ بندی های گوناگون در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. کلیه تجهیزات ساخته شده در این شرکت با استفاده از مقاطع فولادی و المان های با کیفیت طراحی و به مرحله تولید رسیده اند. برای استعلام قیمت کارخانه انواع پالت فلزی همانند باکس پالت استاندارد ثابت می توانید از طریق کارشناسان این مجموعه اقدام کنید تا از دیگر مشاورات آن ها نیز برای انتخاب و خرید درست و مناسب بهره مند شوید. گفتنی است که قیمت محصولات این مجموعه با توجه به ابعاد و میزان زمانی که صرف ساخت آن ها شده متفاوت است اما با توجه به سابقه آذین طرح سازه و مشتریان پر شماری که در بازار دارد، متوجه خواهید شد که تمامی پالت ها از استاندارد و کیفیت ایده آل و قیمت مقرون به صرفه برای مشتریان برخوردار هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *